het zonlicht komt van links, dus weg oost-west?
links van het kerkgebouw staan diverse huizen
de heuvel links lijkt voor een deel uit zand te bestaan
het bord rechts van de auto is onleesbaar
helemaal rechts een bordje met 30 KM
4529 afdalende autoweg met bocht naar links langs afgraving, kerk op achtergrond
-
- Berichten: 17286
- Lid geworden op: vr feb 01, 2008 4:25 pm
-
- Senior Zoeker
- Berichten: 904
- Lid geworden op: do dec 25, 2008 5:10 pm
-
- Senior Zoeker
- Berichten: 3213
- Lid geworden op: vr jun 24, 2011 8:40 pm
Vaesrade
https://goo.gl/maps/1p5w9GTQzYp
De kerk is de Sint Servatius van Vaesrade: https://nl.wikipedia.org/wiki/Sint-Serv ... aesrade%29
De kerk is de Sint Servatius van Vaesrade: https://nl.wikipedia.org/wiki/Sint-Serv ... aesrade%29
-
- Berichten: 17286
- Lid geworden op: vr feb 01, 2008 4:25 pm
Nuth, Vaesrade met Sint-Servatiuskerk
Peter, weer een dijk van een oplossing. Ondanks het verhoudingsgewijs kleine kerkje ten op zichte van de gehele afbeelding heb je de juiste plek weer weten te achterhalen. Weer een groot compliment en applaus waard (doe ik ook altijd echt). Heel hartelijk bedankt weer voor deze mooie oplossing.
-
- Berichten: 17286
- Lid geworden op: vr feb 01, 2008 4:25 pm
zelfde plekkie
ik had ook deze kaart nog liggen, maar hij bood zo weinig informatie, dat ik hem maar niet wilde plaatsen
ik vond wel dat hij dezelfde sfeer had als de inmiddels opgeloste 4529 met Sint-Servatiuskerk in Vaesrade
nu ik de kaart nog eens goed bekeek, zag ik toch wel wat overeenkomsten, ook al stond op de opgeloste kaart geen straatverlichting
maar wat wel overeenkwam was de ventweg links, de blokken natuursteen in de berm, de omgeving met uit zand bestaande heuvels e.d.
en ineens zag ik op beide kaarten dezelfde bomengroep en daarnaast ook nog een boom met identieke takken als op beide kaarten
kan dus niet missen, dezelfde weg maar iets hoger / vóór de reeds opgeloste opname
zullen we dit dan ook maar Vaesrade noemen, ook al liggen Hoensbroek, Treebeek en Nuth in de buurt?
ik vond wel dat hij dezelfde sfeer had als de inmiddels opgeloste 4529 met Sint-Servatiuskerk in Vaesrade
nu ik de kaart nog eens goed bekeek, zag ik toch wel wat overeenkomsten, ook al stond op de opgeloste kaart geen straatverlichting
maar wat wel overeenkwam was de ventweg links, de blokken natuursteen in de berm, de omgeving met uit zand bestaande heuvels e.d.
en ineens zag ik op beide kaarten dezelfde bomengroep en daarnaast ook nog een boom met identieke takken als op beide kaarten
kan dus niet missen, dezelfde weg maar iets hoger / vóór de reeds opgeloste opname
zullen we dit dan ook maar Vaesrade noemen, ook al liggen Hoensbroek, Treebeek en Nuth in de buurt?