Pagina 1 van 1

4468 boerderij vanaf dijk, fotograaf vanuit Papendrecht

Geplaatst: wo feb 17, 2016 7:32 pm
door Arnold Tak
belijnde ongelopen fotokaart
achterop stempeltje: ........ Fotograaf, Dijkstraat 15, Papendrecht
wat opvalt is, dat het raampje onder de nok is dichtgemetseld
rechts in de lange zijwand is vooraan in het metselwerk een opening
wellicht moet hier nog een gevelsteen komen of is hij juist verwijderd
het gebouw least vooraan het woonhuis zien en aan de achterkant de stal c.q. bedrijfsruimte
de lange gevel heeft over de gehele lengte onder de dakgoot muurankers, maar alleen in het achterdeel ook nog boven de stal- c.q. schuurramen
ook hier dacht de vorige eigenaar aan de Krimpenerwaard

Otto Hello Fotograaf

Geplaatst: do feb 02, 2017 8:22 pm
door Theo van Gijlswijk
De fotograaf is Otto Hello, Dijkstraat 15 in Papendrecht, volgens de beschrijving trekt Otto Hello er regelmatig op uit, hij ging op de fiets de Alblasserwaard in om boerderijen en families op de foto te zetten, en deze te verkopen.
Er zijn kaarten bekend van Otto Hello, die in Sliedrecht, Alblasserdam, oud Alblas, Bleskensgraaf, Molenaarsgraaf en zelfs Brandwijk gemaakt zijn. Best wel een groot werkgebied voor een fotograaf die alleen maar een fiets had.

http://www.oud-papendrecht.nl/251214437

Nieuwe Veer 50, Streefkerk

Geplaatst: do jun 13, 2019 5:10 pm
door Arie Schakel

Streefkerk, Nieuwe Veer 50

Geplaatst: ma jun 17, 2019 8:41 pm
door Arnold Tak
https://www.google.nl/maps/@51.9087566, ... 312!8i6656

Arie, dat is wat je noemt een dijk van een oplossing (gezien ook vanaf een dijk). Klopt helemaal! Op dit moment de Willem Alexander Hoeve geheten. Ik dank je bijzonder hartelijk voor het doorgeven van je oplossing.
Theo dank ik ook graag voor het aanvullende spitwerk dat hij verrichte.