Pagina 1 van 1
6163 huis begroeid met klimop
Geplaatst: za dec 07, 2019 8:18 pm
door Arnold Tak
. . .
belijnde, gelopen fotokaart verzonden in 1936, Nederlandse afstempeling
ik heb deze kaart tweemaal, beide malen verzonden naar Polen
omdat ik de naam van de afzender niet goed kan lezen, heb ik beide achterkanten met de naam gescand ... Raming?
op één kaart valt te lezen: als ik weer in achterstaand huis terug ben zal ik jullie weer eens schrijven
Geplaatst: zo dec 08, 2019 11:06 pm
door Peter Smaardijk
Geadresseerden zijn in ieder geval Jacobus Malefeijt (ook Malefijt) en Stanisława Filipowska, in oktober 1925 getrouwd in Katowice. Toentertijd blijkbaar wonend te Pruszków.
De naam van de afzendster kan ik niet lezen. ...anning, lijkt me, maar de eerste letter(s) krijg ik niet ontcijferd.
Voorburg?
Geplaatst: ma dec 09, 2019 1:03 am
door Theo.B.
Bij het Gemeentearchief Wassenaar is de overlijdensakte (1943) van Jacobus Malefeijt in te zien. Als woonplaats wordt dan Voorburg vermeld.
https://gemeentearchief.wassenaar.nl/at ... 55026482/1
Phenning
Geplaatst: di dec 10, 2019 7:53 am
door Theo van Gijlswijk
De naam van de afzender lijkt mij te zijn: Annie Phenning. Zie de P van Polen.
Rotterdam, Rozenburglaan 20
Geplaatst: di dec 10, 2019 11:52 am
door E. Petter
Goed afgelezen.
In de telefoongids 1936 vind ik een Phenning in Rotterdam, Rozenburglaan 20.
En daar is het:
https://goo.gl/maps/rjXjj6Jof2svyQ148
Fijn toch, Arnold ?
Rotterdam Kralingen, Rozenburglaan 20
Geplaatst: di dec 10, 2019 2:25 pm
door Arnold Tak
Fijn toch, Arnold ? HEEEERLIJK! wat een vondst en dat begon dan met het ontcijferen van de naam. Ja, als je het weet, dan lees je het eruit. Maar dat is met zoveel dingen .... achteraf. Erwin, een werkelijk zeer onverwachte oplossing, uit een hoek waarvan ik het totaal niet verwachtte. Ja, dan is de verrassing des te groter. Je levert me dus een hele mooie aanwinst voor mijn Kralingenverzameling. Hartstikke bedankt daarvoor.