Pagina 1 van 1
6258 Drievliet, Rijswijk / Den Haag
Geplaatst: ma jan 20, 2020 6:14 pm
door Arnold Tak
.
serie fotootjes ca. 6 bij 9 cm.
de straat op de achtergrond heb ik niet kunnen vinden
Geplaatst: ma jan 20, 2020 7:47 pm
door Dik
Dit is Speeltuin Drievliet in Den Haag, Jan Thijssenweg.
https://goo.gl/maps/cKWjzN6N7EireXvv8
Geplaatst: ma jan 20, 2020 8:07 pm
door Hans de Haas
Foto van het gebouw, helaas kan ik de URL niet meer terug vinden. Omschrijving bij de foto is, Langs de Vliet two bridges. Jan Thijssenweg
Den Haag, Jan Thijssenweg
Geplaatst: ma jan 20, 2020 8:40 pm
door Arnold Tak
Dik, heel goed gezien. De ingang zit tegenwoordig aan de andere kant, daar had ik gekeken, maar het schijnt dat de boel aardig is omgegooid en er ook een deel van de bebouwing langs deze weg is afgebroken. Weer heerlijk en verhelderend, deze oplossing. Hoi Hans, ook jij bedankt.
Aanvulling
Geplaatst: di jan 21, 2020 2:10 pm
door Martin Snuverink
De foto's zijn genomen tussen 1954 (0pel Olympia Rekord 1954) en circa 1960. Toen was er in de Drievliet een blinde man met twee ezeltjes waarop je voor een kwartje kon rijden. Boten vol met kinderen voeren vanaf startplaatsen in Den Haag aan de Zwarteweg, Badhuiskade en Soestdijksekade.
Sinds 2002 ligt de Drievliet niet meer in Rijswijk, maar in Den Haag.
Zie
https://rijswijksdagblad.nl/Vroeger/oud ... -drievliet