Pagina 1 van 1
0284 jonge voetballers in vermoedelijk Breda
Geplaatst: ma mar 24, 2008 9:40 pm
door Arnold Tak
jonge voetballers tussen een tweetal poorten
op de rechter staat uitgang
de beste aanwijzing is het lichtgekleurde pand links op de achtergrond: VILLA MARIA
de fotokaart is van het type doorloper, dus van vóór 1905
Geplaatst: ma mar 31, 2008 7:30 am
door Martin Snuverink
Deze huizen staan waarschijnlijk aan de oostzijde van de Ginnekenweg in Breda-Ginneken.
In 1915 woonde De Bock in Villa Maria, Ginnekenweg. De beeldbank van Breda geeft geen beelden.
Deze Villa Maria moet men niet verwarren met de gelijknamige villa bij de Duivelsbrug.
Geplaatst: ma mar 31, 2008 12:19 pm
door Niet geregistreerd
De Villa Maria aan de Ginnekenweg is niet meer te vinden. Ik vermoed dat deze gestaan heeft bij de hoek met de Kalishoek, waar recentelijk een nieuw gebouw is verrezen van Boekhandel Van Kemenade en Hollaers.
De villa schijnt kraakpand te zijn geweest.
Martin Snuverink
Teteringsedijk 75, Breda
Geplaatst: zo feb 06, 2011 3:08 pm
door Wim
Dit huis aangetroffen in de Beeldbank Breda:
http://www.stadsarchief.breda.nl/index. ... toID=d2977
Het huisnummer zou 25 zijn, dat is echter een ander pand en er lijkt geen vernummering geweest te zijn. Het juiste huisnummer is 75, helaas ligt daar nu (althans toen Google langskwam) een troosteloze vlakte. De buurpanden zijn nog goed herkenbaar.
http://goo.gl/maps/XKAf
Breda, Teteringsedijk 75
Geplaatst: vr mar 04, 2011 12:27 pm
door Arnold Tak
Wim, deze prachtige oplossing helemaal over het hoofd gezien, hoe is dat mogelijk? Zo'n prachtig zoekplaatje op de juiste plek gelocaliseerd te zien geeft juist zo'n geweldige verrukking. Laten we het maar als een uitgesteld genoegen zien. Wim, klasse. Ik had zelf niet eens de naam op de Villa (hoog rechts bovenaan) gezien. Je hebt weer een heel knap staaltje deskundig oploswerk geleverd. Ontzettend bedankt.