Pagina 1 van 1

2034 aardappelhandel I. Kastelein v/h L. v. Oort

Geplaatst: za sep 18, 2010 6:22 pm
door Arnold Tak
op achterzijde een stempeltje: H. Nieuwenhuis fotograaf
er staat achterop geschreven: Noordwal september 1921
het schip op de voorgrond is afkomstig uit 's-Gravenzande, dus ik vermoed dat we het in den Haag moeten zoeken
rechts nog een bord aan de gevel met: D. van Veen, behanger

Geplaatst: za sep 18, 2010 7:13 pm
door Hans de Haas
Zonder verder naar bewijs te zoeken zag ik gelijk dat dit de Noordwal in Den haag is. Dit is tegenover de Zuidwal met rechts de Brouwersgracht.

Geplaatst: za sep 18, 2010 7:37 pm
door Hans de Haas
Sorry ik heb een paar singels door elkaar gegooid, ik zoek nog wel een bewijs, maar mijn vorige antwoord is complete onzin! Wel Den Haag, dat is het enige juiste!

Geplaatst: za sep 18, 2010 7:58 pm
door Hans de Haas
Dan nu de Noordwal die nog steeds tegenover de Veenkade ligt. Dit is de Noordwal hoek Bij de Westermolens.

http://www.haagsebeeldbank.nl/zoeken/la ... d/noordwal

Den Haag, Noordwal

Geplaatst: za sep 18, 2010 8:18 pm
door Arnold Tak
Hans, zit je toch helemaal goed met je Noordwal in Den Haag. Bedankt voor je bijdrage en bewijsopname.

Noordwal

Geplaatst: za sep 18, 2010 8:18 pm
door Niet geregistreerd
Izaak Kastelein, (geb. Sommelsdijk 1871), aardappelhandelaar en winkelknecht en zijn echtgenote Neeltje Johanna de Hoog, woonden in den Haag Noordwal 139

vr. gr. Elisa