Pagina 1 van 1

2387 Rotterdam 1980 straat met aan weerszijden bomen

Geplaatst: di jul 19, 2011 8:41 pm
door Arnold Tak
particuliere foto
straat met eenrichtingsverkeer heeft rechts breed trottoir
links huisnummer 4 (dat is dus de zuid- of oostzijde van de straat)

Van Martin Snuvwerink

Geplaatst: wo aug 03, 2011 12:39 pm
door Niet Geregistreerd
Dit plaatje zou niet zo moeilijk moeten zijn, maar ik kan het niet vinden. Niet op Zuid.
Arnold, wil je nog eens kijken of het huisnummer 4 klopt? Ik heb namelijk ontdekt dat sommige straten met een hoger huisnummer beginnen, bijvoorbeeld Rodenrijsestraat 10, Hooidrift 14 en C.P. Tielestraat 12, met name daar waar het eerste linkse huis (even) verder in de straat staat dan het eerste linkse (oneven) huis. In genoemde straten is het overigens niet.
Let erop dat de bomen acacia’s zijn. Deze komen maar in enkele straten voor.

Geplaatst: di aug 16, 2011 5:48 pm
door Dik
De straat loopt naar het einde omhoog, wellicht dat dat iemand op een idee brengt

zoekplaatje 2387

Geplaatst: wo aug 17, 2011 6:23 pm
door harm kramer
klein Coolstraat in de provenierswijk. zie foto`s van Rotterdam.nl/slideshow nummer 48386 van uitgeverij H.A.Voet.
Bijna op de zelfde plaats gefotografeerd.
harm kramer.

Van Martin Snuverink

Geplaatst: do aug 18, 2011 12:35 am
door Niet Geregistreerd
Zeer knap gevonden, Harm. Ik had al het vermoeden dat de panden met het witte parterre waren verzakt. Dit blijkt te kloppen, want ze zijn gesloopt. Dus toch net als die andere foto van 1980 in de Provenierswijk. Deze straten is inderdaad niet zo oud : ca 1907. En er staan nog steeds acacia's, maar dan nieuwe!

Rotterdam, Klein Coolstraat

Geplaatst: ma aug 29, 2011 1:37 am
door Arnold Tak
Harm, je overtreft nog maar eens mijn stoutste verwachtingen. Je bewijst een echte Rotterdamkenner te zijn. Martin dank ik vanzelfsprekend ook hartelijk voor al zijn zoekwerk. Heren, het was mij weer een groot genoegen.