Pagina 1 van 1

3498 winkel van L' ÉPARGNE in twee leeftijdsfases

Geplaatst: do okt 10, 2013 3:26 pm
door Arnold Tak
twee belijnde ongelopen fotokaarten winkel is op de hoek van de Rue Ernest Merimée (1846-1924)

Geplaatst: do okt 10, 2013 3:42 pm
door Peter Smaardijk
Ik vind een straat van die naam in Toulouse. Het pand zou dan een voorganger moeten zijn van wat er nu op 28, rue de la Balance staat: http://goo.gl/maps/sYDiT

Herstel: dit is 'm gewoon. Nu verhoogd met twee verdiepingen.

Geplaatst: do okt 10, 2013 3:47 pm
door Paul
ok, inderdaad de derde (en laatste?) levensfase, Peter.
zo maak je het ons wel erg makkelijk, Arnold!

http://goo.gl/maps/hptHX

Touloiuse, Rue de la Balance 28

Geplaatst: do okt 10, 2013 6:23 pm
door Arnold Tak
Peter, natuurlijk ben ik weer helemaal gelukkig met je vondst. Alle onbekend plaats ik zonder dat ik eerst zelf ga zoeken. Dan zou ik dan alles wat dus niet heel makkelijk is te vinden plaatsen. Ik plaats van makkelijk tot nagenoeg onvindbaar. Iedereen krijgt dezelfde kans. Peter onderscheidt zich menigmaal en verricht in mijn ogen af en toe kleine wondertjes. Ik blijf me steeds weer verbazen hoe hij het fixt. Soms lijkt het me bijna onmogelijk, maar hij als enige komt er dan mee. Ik ben dan ook zeer ingenomen met hem. Peter, weer ontzettend bedankt. Wat leuk om te kunnen zien hoe het er nu uitziet, in inderdaad de derde fase. Alles eindigt als 'antiek'.
Ook ik heb me weleens gewaagd aan een oplossing waarvan ik achteraf dacht: was toch niet zo moeilijk. Ik kwam dan tot de conclusie: ja, doe het dan maar.