2019 armoedige behuizing


Hier staan de nog niet opgeloste zoekplaatjes van vrijstaande panden die ouder zijn dan 6 weken.
Plaats reactie
Arnold Tak
Berichten: 18678
Lid geworden op: vr feb 01, 2008 4:25 pm

2019 armoedige behuizing

Bericht door Arnold Tak »

belijnde gelopen fotokaart met zegel, de afstempeling met plaats van afzending is jammer genoeg buiten de kaart gevallen
de kaart is in januari 1958 verzonden
Bijlagen
2019.jpg
2019.jpg (145.43 KiB) 1290 keer bekeken
2019a.jpg
2019a.jpg (130.66 KiB) 1216 keer bekeken
ans roelofs
Junior Zoeker
Berichten: 28
Lid geworden op: ma okt 19, 2009 9:51 pm

2019

Bericht door ans roelofs »

Dit kan een schaapskooi zijn, maar waar?
Niet geregistreerd

van Martin Snuverink

Bericht door Niet geregistreerd »

Goed idee van Ans, een schaapskooi! Het kan een Drentse kunnen zijn. Zoeken in http://www.drentsarchief.nl/zoeken/fotos op schaapskooi levert liefst 539 foto´s op. Ik heb niet het geduld ze allemaal na te lopen. Bovendien waren er overal schaapskooien waar heidevelden en esdorpen en kamp-dorpen waren. Dus ook in Overijssel, Gelderland en Noord-Brabant.
jan spoolder
Senior Zoeker
Berichten: 706
Lid geworden op: ma aug 31, 2009 10:58 pm

Bericht door jan spoolder »

Ik ben er eigenlijk wel vrij zeker van dat wij dit in de Brabantse of evt. Belgische Kempen moeten zoeken... ik heb al mijn Van Goch's al gecheckt maar daar staat-ie niet op :-)
Arnold Tak
Berichten: 18678
Lid geworden op: vr feb 01, 2008 4:25 pm

Dick Zweers mailde:

Bericht door Arnold Tak »

2019 armoedige behuizing Helemaal eens met Jan Spoolder. Geen schaapskooi maar een miniatuur-langgevelboerderij.
Toppie

Nunspeter Zoom ?

Bericht door Toppie »

In de omgeving van Nunspeet (Veluwe) hebben in de buurt "De Zoom" veel van dit soort hutjes gestaan. Misschien dat dit er een van is ?
Plaats reactie

Terug naar “Vrijstaande panden”