Duitse haven?


Hier staan de nieuwste zoekplaatjes! Zodra ze zijn opgelost, verhuizen ze naar de categorie "Opgelost". Zijn ze na 6 weken nog niet opgelost, dan verhuizen ze naar de desbetreffende categorie.
Plaats reactie
Wim
Senior Zoeker
Berichten: 881
Lid geworden op: do mar 06, 2008 11:55 am

Duitse haven?

Bericht door Wim »

11 voor 3000.jpg
11 voor 3000 detail.jpg
Haven (althans er liggen binnenvaartschepen) met kade en een hoger gelegen weg met Duits aandoende huizen en een kerktoren op de achtergrond. Deze lichtdrukkaart heeft een blanco achterkant (geen belijning) met in handschrift "Hartelijk gefeliciteerd met kleine Hendrik L Oom en Tante gegroet". Geen leesbare opschriften, de kaart is vrij grofkorrelig.
Adriaan
Senior Zoeker
Berichten: 334
Lid geworden op: wo jun 20, 2018 3:13 pm

Re: Duitse haven?

Bericht door Adriaan »

Dit is Duisburg-Ruhrort, de foto is genomen vanaf de Rijnbrug:
https://oldthing.de/Ruhrort-Blick-auf-d ... 0023175766
https://maps.app.goo.gl/hgthyHhBjSpCMiL16

De twee panden aan weerszijden van de opening in het rivierfront staan er nog: https://maps.app.goo.gl/RXXVVSqtHNPu3MEk9

Ook de twee lage panden onder de toren en direct boven het ommuurde terrein zijn er nog: https://maps.app.goo.gl/hHjwGE6o4Gqd3fhB9
Wim
Senior Zoeker
Berichten: 881
Lid geworden op: do mar 06, 2008 11:55 am

Re: Duitse haven?

Bericht door Wim »

Bedankt Adriaan!
Plaats reactie

Terug naar “Nieuwe zoekplaatjes”