2817 mensen komen over de brug naar AT

Plaats reactie
Arnold Tak
Berichten: 18705
Lid geworden op: vr feb 01, 2008 4:25 pm

2817 mensen komen over de brug naar AT

Bericht door Arnold Tak »

onbelijnde ongelopen fotokaart
Bijlagen
2817ga.jpg
2817g.jpg
Arnold Tak
Berichten: 18705
Lid geworden op: vr feb 01, 2008 4:25 pm

nog wat detailscans

Bericht door Arnold Tak »

misschien helpt dit iemand op een idee .....
achter de ijzeren brug nog een oude betonbrug
waterrijk gebied dus
Bijlagen
2817b.jpeg
2817c.jpeg
Ingrid
Senior Zoeker
Berichten: 906
Lid geworden op: do dec 25, 2008 5:10 pm

Bericht door Ingrid »

Dat is toch vreemd: een korte brug op het hoogst gelegen gedeelte van het terrein. Als daar water onderdoor moet, staat de overstroming vele meters hoog tegen de achterliggende huizen. En is die brug ook niet meer te beklimmen. Dus waar dient dat bruggetje voor? Is het misschien een reserve-exemplaar, dat niet zo heel veel weegt, nu op de oever is gedraaid, en indien gewenst, weer in gebruik kan worden genomen?
Peter Smaardijk
Senior Zoeker
Berichten: 3364
Lid geworden op: vr jun 24, 2011 8:40 pm

Bericht door Peter Smaardijk »

Ik denk aan de hand van die lantaarn dat dit Hillegom is.

Huizen links zijn Van den Endelaan, en rijtjes met mansardekap horen bij de Beekkade.

Edit:
Links Van den Endelaan 33 t/m 39 (oneven nummers); mansardekapjes rechts van de brug Beekkade 49 en 51 met daarachter 35 en 37; rechts daarvan de mansardekapjes van het rijtje dat erachter ligt, Beekkade 39 t/m 47 (oneven nummers). Uiterst rechts Van den Endelaan 98.

De stenen brug van de andere kant af gezien: https://goo.gl/maps/HiKaJCN4kUkSCpqd9

Edit2: Volgens mij betreft het de Oude Beekbrug: https://goo.gl/maps/pkUUpSZZunSLXCVs9, https://goo.gl/maps/oaLVoth5SpyC6jYc6 e.a.
Arnold Tak
Berichten: 18705
Lid geworden op: vr feb 01, 2008 4:25 pm

Hillegom, Van den Endenlaan en Beekkade

Bericht door Arnold Tak »

Peter, dat je dit zoekplaatje, met een afbeelding dat een toch wel rommelig beeld vertoont, aan de hand van de lantaarnpaal weet op te lossen, is in mijn ogen van hele grote klasse. Een geweldig compliment volstaat maar nauwelijks. Hartelijk dank.
Plaats reactie

Terug naar “Opgeloste zoekplaatjes in Zuid-Holland”